שותפים


ההצלחה שלנו היא ההצלחה שלך!
רוצה להגדיל את ההכנסה הפאסיבית שלך בעזרת תוכנית שותפים עם עמלה מהגבוהות ביותר בשוק? עד 182$ עמלה מכל עסקה תבטיח לך הכנסה גבוהה במינימום השקעה

ללא עמלת תיווך!
בניגוד לעבודה דרך רשת שותפים, בתוכנית שלנו ההתקשרות מבוצעת ישירות מול החברה המשווקת ולכן אין כלל עמלת מתווך - התשלום מועבר ישירות אליך ללא צד ג' כלשהו. במקביל, אנו מציעים לשותפים שלנו אחוזי עמלה גבוהים במיוחד אשר יועברו אליך על פי דרישה. כך שפוטנציאל הרווח שלך באינטרנט הוא גבוה ביותר ולמעשה בשיווק חכם מצדך תוכל לגרוף רווחים נאים מיישום נכון של תוכנית השותפים שלנו.

תוכנית שותפים אמינה ומהימנה!
כשותף, ביכולתך בכל רגע ורגע לעקוב אחר הכנסותיך מהתוכנית ולבחון את מצב ההפניות שלך כדי להצליח לעודד את הלקוחות לרכוש חבילה למשך תקופה ארוכה. בכל זמן נתון תדע מה הסכום העומד לזכותך, מה קוד הלקוח שעקב הרכישה שלו אתה זכאי לעמלה וכמה מהלקוחות שהפנית אלינו נמצאים בשלבי בניית אתר ועשויים לשלם בעתיד. כך תוכל לשפר את האסטרטגיה השיווקית שלך..

איך זה עובד?
  1. צור חשבון שותף בכתובת: 
  2. העתק את קישור השותף שלך. 
  3. התחל לפרסם את הקישור ברשת האינטרנט. 
  4. עבור כל לקוח שיפתח חשבון באמצעות קישור השותף שלך ובסופו של דבר ירכוש, אנו נשלם לך עמלה חד-פעמית בין 50$ ל-182$.
  5. ברגע שתיצבור 300$ בחשבון השותף שלך, לחץ על כתפור "בקש תשלום" ואנו נעביר את סכום העמלה לחשבון הפייפאל שלך. 
חשוב לדעת: צוות התמיכה שלנו זמין עבורך 24/7 בשפה האנגלית ובמהלך יום העסקים גם בשפה העברית בין השעות 9:00 בבוקר ועד 17:00 הצהריים.

קצת על SITE123:
SITE123 כאן כדי לשנות את כל מה שאתה יודע על בניית אתרים. אנו עומדים מאחורי הרעיון הבסיסי שהניסיון שצברנו אנו וצוות המומחים שלנו יסייע ללקוחותינו לבנות אתר אינטרנט בצורה הנוחה, המהירה והמקצועית ביותר. אין צורך בידע בעיצוב אתרים או בהטמעת קוד תכנות.

לחץ כאן כדי לצפות בסרטון קצר המדגים כיצד המערכת עובדת

הצטרף לתוכנית השותפים של SITE123 היום ותהנה מהכנסה פאסיבית גבוהה.
שותפים