שאלות ותשובות


תוכנית שותפים באינטרנט מאפשרת לכל אחד לפתוח חשבון ולהתחיל להרוויח עמלות בעבור הפניית לקוחות. כל שותף (Affiliate) מקבל קישור יחודי אותו הוא יכול לפרסם ברשת או לשלוח ללקוחות פוטנציאלים על-מנת שיבצעו הרשמה דרכו. כאשר הלקוח פותח חשבון באמצעות הקישור ולבסוף רוכש את אחת מחבילות הפרימיום שלנו, השותף מקבל עמלה חד-פעמית לחשבון השותף שלו. ברגע שהוא צובר מעל 300$ הוא יכול לבקש למשוך את הכסף ואנו נעביר לו את הסכום שנצבר ישירות לחשבון הפייפאל שלו.
תכנית שותפים (Affiliates) מבית SITE123 היא אחת הטובות בשוק והיא מציעה לחבריה עמלות גבוהות במיוחד המאפשרות הכנסה פאסיבית נאה. המוצר אותו אנו מציעים (מערכת בניית אתרים) מוכר היטב מה שהופך את השיווק לקל יותר. בנוסף לכך, ושלא כמו תוכניות שותפים אחרות, אנו ב SITE123 לא גובים עמלות תיווך ומכיוון שכך העמלה הסופית אותה מקבל השותף גבוהה יותר.
בקלות! תוכנית השותפים של SITE123 מאפשרת לך להרוויח עד 182$ לכל עסקה. כאשר לקוח רוכש חבילה לשלושה חודשים, העמלה שלך היא 50$ כאשר ברכישה לשנה העמלה היא 100$.
אם הלקוח ירכוש לשנתיים מראש העמלה לא תהיה זכאי כשותף היא 120$ וברכישה לשלוש שנים היא כבר מגיעה ל140$.
אלו המחירים לרכישה של החבילה הבסיסית כאשר לחבילה המתקדמת אנו נוסיף 10% לעמלה המגיעה לך, לחבילה המקצועית 20% ולחבילת הזהב אנו נוסיף 30% לסכום העמלה לה הינך זכאי.
כך שאם לקוח רוכש את חבילת הזהב לשלוש שנים העמלה אותה תקבל היא 140$ + 30% סה"כ 182$!
ההצטרפות לתוכנית היא ללא עלות. כל שעליך לעשות הוא לפתוח חשבון ולהתחיל לעבוד. אין עמלות תיווך. תוכנית שותפים היא הדרך המהירה והקלה להרוויח!
כמה שיותר! למעשה אתה מקבל עמלה קבועה עבור כל לקוח. אנו מציעים את אחת מתוכניות השותפים המתגמלות ביותר בתחום וביחד עם העובדה שאין עלות הרשמה או עמלות תיווך, פוטנציאל הרווח שלך הוא אדיר.
תהליך בקשת התשלום והתשלום עצמו הוא שקוף. בכל נקודת זמן תוכל להתחבר לחשבון השותף שלך (affiliate manager account) ולצפות ברווחים הנוכחיים שלך. ברגע שתגיע ל300$ בחשבון השותף, תוכל ללחוץ על "בקש תשלום" לצורך משיכת הכספים לחשבון הפייפאל שלך ואנו נעביר אליך את הכסף.
הפרסום יכול להתבצע בכל דרך מקובלת שקיימת היום. בין אם זה רשתות חברתיות, פורומים, ניוזלטר, באנרים, אתר אינטרנט שיש ברשותך ועוד... חשוב מאוד לא להטריד לקוחות ולהשתדל להעביר מסרים חיוביים. הימנע מספאם ומפרסום במקומות המציעים תוכן לא ראוי. בחשבון השותף שלך תמצא את הקישור היחודי שייצרנו עבורך וכמו כן מספר באנרים. השתמש בהם בחוכמה ותוכל לייצר רווחים נאים.
בהחלט! אנו נהיה כאן לצידך בכל שלב ונשמח לענות על כל שאלה. צור איתנו קשר במייל או בצ'אט ונשמח לסייע.